Oferta

Analityka internetowa

analityka internetowa - zdjęcie

Analityka internetowa zapewnia niezbędne informacje, do podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Jest drogą do optymalizacji szeroko pojętej obecności firmy w Internecie. Odpowiednio zdefiniowana analiza ruchu na stronie pozwala na optymalizację konwersji i sprzedaży na wszystkich stronach internetowych. Dzięki dokładnej analizie zachowania użytkowników jesteśmy w stanie zoptymalizować ruch na stronie pod kątem korzyści biznesowych. Skrócenie ścieżek zakupowych czy analiza pozyskiwanych źródeł mogą w łatwy sposób przyczynić się do wzrostu sprzedaży.

Użycie zaawansowanych funkcji Google Analytics, raportowanie oraz pomiar śledzenia zwrotu z inwestycji ROI jest kluczowym elementem każdej kampanii marketingowej. Analityka i raportowanie umożliwi Ci nie tylko zmierzenie, ale również udoskonalenie i optymalizację działań marketingowych. Jeżeli nie jesteś ekspertem od analityki internetowej zinterpretowanie danych oraz wyciągnięcie prawidłowych wniosków na ich poodstawie może okazać się trudne. Podejmuj trafne decyzje biznesowe wykorzystując szczegółowe dane analityczne kierujące do maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Dzięki naszej pomocy:

  • Uzyskasz wymierne dane, które pozwolą lepiej zrozumieć i usprawnić Twój biznes
  • Usprawnisz ścieżki zakupowe, podniesiesz liczbę konwersji, poprawisz użyteczność serwisu
  • Będziesz w stanie podejmować świadome decyzje biznesowe na podstawie danych

Dzięki naszej pomocy zautomatyzujesz procesy raportowania oraz uzyskasz dane, których rzeczywiście potrzebujesz. Analityka internetowa zmienia się dynamicznie, dlatego warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Dowiedz się w jaki sposób zachowania Klientów wpływają na sprzedaż i konwersję. Zwiększ sprzedaż online za pomocą zaawansowanych raportów e-commerce. Miej pełny obraz skuteczności prowadzonej kampanii dzięki wielokanałowym ścieżkom konwersji. Przekonaj się, które z mediów społecznościowych generują do serwisu użytkowników zainteresowanych Twoim produktem, a także sprawdź, które dane Twojej witryny udostępniają użytkownicy.

Potrzebujesz wartościowej porady? Zadzwoń: 696 055 714

Nasza oferta

Klienci