O nas

Firma Strategon

Strategon to profesjonalna firma wyspecjalizowana w obszarze Digital Marketingu. Firma została założona w 2011 roku przez Damiana Sękala, współodpowiedzialnego przez ponad 6 lat za rozwój firmy RTV EURO AGD (Euro.com.pl) w kanale internetowym. Specjalizujemy się przede wszystkim we współpracy z firmami z obszaru E-commerce i B2B.

Pracujemy z wyselekcjonowaną liczbą Klientów. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i trwałość współpracy. Stawiamy na współpracę długofalową, nie jednorazową. Współpracę opieramy na zaufaniu i zadowoleniu z efektów. Preferujemy podejście kompleksowe w realizacji działań, tak by jasno móc określić wymierny wpływ na wyniki.

Przed rozpoczęciem współpracy, proponujemy spotkanie, podczas którego chcemy dokładnie zrozumieć sytuację rynkową Twojej firmy i jej cele. Na pewno będziemy ważną częścią także Twojej firmy. Nasi Klienci są naszymi ambasadorami. Chcemy byś Ty też nim został.

Nasz zespół

Damian Sękala
Właściciel & Digital Marketing Strategist

Damian Sękala ukończył w 2007 roku studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od samego początku związany z branżą E-commerce. Początkowo przez 3 lata planował i optymalizował kampanie e-marketingowe w sklepie internetowym QUELLE Polska. Od 2009 przez ponad 6 lat współodpowiedzialny za rozwój firmy RTV EURO AGD (Euro.com.pl) w kanale internetowym. W 2011 roku założył firmę STRATEGON – wyspecjalizowaną w obszarze Digital Marketingu. Pomaga w rozwoju strategii obecności firm w Internecie. Stymuluje Klientów do wykorzystywania szans w obszarze marketingu internetowego. Realizuje zaawansowane działania performance marketingowe.

Natalia
Content Marketing & Seo

Osoba, która nie tylko wie co napisać, w jaki sposób to pisać, ale przede wszystkim gdzie to zamieścić i jak przekonać innych do rozprzestrzeniania tworzonych przez siebie informacji. Opracowuje strategie content marketingowe. Lekkie pióro i łatwość w generowaniu pomysłów na treści marketingowe - to coś, co ją wyróżnia na tle innych osób. A wszystko to w "zgodzie" z wyszukiwarkami (SEO). Na linkbuildingu "wysiedziała" już nie jedno krzesło. Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków. Dbałość o utrzymanie założonych standardów oraz poprawność treści witryny - bezwględna.

Monika
Content Marketing & Social Media

Sprawnie porusza się po mediach społecznościowych realizując przy ich pomocy zakładane cele biznesowe. Doskonale rozumie czym jest komunikacja za pomocą nowoczesnych środków przekazu, podnosząc codziennie efektywność prowadzonej komunikacji z odbiorcami. Tworzy zorientowane na cele plany contentowe. Lekkim piórem kreśli treści, których skuteczność wzmacnia odpowiednio dobranymi działaniami promocyjnymi.

Grzegorz
Performance Marketing

Zajmuje się promowaniem treści, sprawnie porusza się po social mediach oraz wie jak osiągać cele za ich pomocą. Rozumie czym jest komunikacja za pomocą nowoczesnych środków przekazu. Ma za zadanie zwiększać grupy odbiorców poprzez publikowane treści i komunikatów. Tworzy strategie oraz content plany.

Magda
E-Marketing Manager

Współtworzy i realizuje strategie marketingowe w Internecie. Koordynuje projekty marketingowe. Zarządza i kontroluje harmonogramy tych projektów. Zajmuje się aktywizowaniem sprzedaży online poprzez planowanie i wdrażanie kampanii online. Współpracuje z dostawcami zewnętrznymi. Edukuje Klientów w zakresie znajomości produktów marketingu online. Analizuje działania marketingowe prowadzone przez konkurencję. Prowadzi własne projekt internetowe.

Dołącz do nas
Czekamy na Ciebie

Zapraszamy do nas każdą osobę, która będzie potrafiła wykazać się zaangażowaniem i nieszablonowym myśleniem. Wierzymy w to, że właśnie Ty wniesiesz sporo pozytywnego do rozwoju naszej firmy i zadań powierzanych nam przez naszych Klientów.

Klienci o nas

Nasze certyfikaty

Nasze biuro

Nasi Klienci